Kontakti

Razišči

Javni gospodarski zavod Protokolarne storitve Republike Slovenije

mag. Špela Munih Stanič | Direktorica

Predoslje 39 | 4000 Kranj | ID DDV: SI17471257

T: 00 386 (0)4 260 10 00 | F: 00 386 (0)4 202 15 51

E: uprava@brdo.si

Tajništvo direktorice

Eva Kalan | Višja strokovna sodelavka

T: 00 386 (0)4 260 15 00 | M: 00 386 (0)41 393 930

F: 00 386 (0)4 260 11 00 | E: tajnistvo@brdo.si 

 

HOTEL BRDO | Predoslje 39 | 4000 Kranj

Recepcija

Maja Stružnik | Vodja recepcije

T: 00 386 (0)4 260 15 01| M: 00 386 (0)31 351 240

F: 00 386 (0)4 202 15 51| E: maja.struznik@brdo.si

Namestitve domači in tuji trgi

Boža Robnik

T: 00 386 (0)4 260 17 80 | E: boza.robnik@brdo.si

Strežba

Zlatko Šparakl | Vodja strežbe

T: 00 386 (0)4 260 16 72 | E: zlatko.sparakl@brdo.si

Kulinarika

Robert Merzel | Vodja kuhinje in svetovalec za kulinariko

T: 00 386 (0)4 260 16 78 | E: robert.merzel@brdo.si 

Wellness Vrelec Brdo

T: 00 386 (0)4 260 18 | 16 E: wellness@brdo.si 

 

PRODAJNO TRŽENJE BRDO

Erika Križnar | Vodja prodajnega trženja

T: 00 386 (0)4 260 15 22 | E: erika.kriznar@brdo.si

Viktorija Hodža Frelih | Protokolarni dogodki

T: 00 386 (0)4 260 16 82 | E: prodaja@brdo.si

mag. Darja Remic | Poslovni dogodki

T: 00 386 (0)4 260 16 61 |E: prodaja@brdo.si

Saša Jeraj | Poslovni dogodki

T: 00 386 (0)4 260 15 99 | E: prodaja@brdo.si

Tina Samardžić | Poroke, praznovanja

T: 00 386 (0)4 260 15 44 | E: poroke@brdo.siprodaja@brdo.si

Anja Krašovec | Poroke, otroški rojstni dnevi

T: 00 386 (0)4 260 15 44 | E: poroke@brdo.siprodaja@brdo.si

Boža Robnik | Namestitve domači in tuji trgi

T: 00 386 (0)4 260 17 80 | E: boza.robnik@brdo.si

Jerca Gabor, mag. tur. | Dogodki v Gradu Strmol

T: 00 386 (0)4 260 13 50 | M: 00 386 (0)41 635 694| E: jerca.gabor@brdo.sigrad-strmol@brdo.si

mag. Janja Milič Velkaverh| Marketing

T: 00 386 (0)4 260 17 94 | E: marketing@brdo.si

 

NABAVNO TRŽENJE

Velimir Kemec, mag. | Vodja nabavnega trženja

T: 00 386 (0)4 260 16 59 | E: velimir.kemec@brdo.si

 

RAČUNOVODSTVO

Jožica Belšak | Vodja računovodstva

T: 00 386 (0)4 260 16 54 | E: jozica.belsak@brdo.si

 

TEHNIČNA SLUŽBA

mag. Franci Jagodic | Vodja tehnične službe ter namestnik direktorice

T: 00 386 (0)4 260 15 05 | E: franci.jagodic@brdo.si

Vzdrževanje in gradnje, golf

Robert Rozman | Vodja upravljanja z objekti

T: 00 386 (0)4 260 16 50 | E: robert.rozman@brdo.si

Gozdarstvo, kmetijstvo in konjereja, lov, ribolov, jahanje, kočije

Andrej Bohinc | Vodja službe

T: 00 386 (0)4 260 15 42 | E: andrej.bohinc@brdo.si

 

PE LJUBLJANA | Vladna palača in Vila Podrožnik

Robert Dolenc | Vodja PE Ljubljana

T: 00 386 (0)1 478 16 41 | M: 00 386 (0)31 380 407

F: 00 386 (0)1 478 16 42 | E: robert.dolenc@brdo.si

 

PE PREHRANA V JAVNI UPRAVI

Borut Sever | Vodja enot PE Prehrana v JU

T: 00 386 (0)1 369 52 87 | E: borut.sever@brdo.si

Enote Župančičeva 3, Beethovnova 11 in Langusova 4

Maja M. Povše | Vodja enot

T: 00 386 (0)1 478 84 57 | E: maja.povse@brdo.si

Enoti Kotnikova 5 in Vojkova 1B

Jože Blažič | Vodja enot  

T: 00 386 (0)1 230 97 90 | E: joze.blazic@brdo.si

 

VILA ZLATOROG | Veslaška promenada 9 | 4260 Bled

T: 00 386 (0)59 164 774 | E: vila-zlatorog@brdo.si

Kontakt Grad Strmol

Grad Strmol, Dvorje 3, 4207 Cerklje na Gorenjskem

T: 00 386 (0)4 202 59 00

M: 00 386 (0)41 635 694 (Jerca Gabor)

E: grad-strmol@brdo.si

 

Vila Bled

Vila Bled, Cesta svobode 18, 4260 Bled

T: 00 386 (0)4 575 37 10

E: vila-bled@brdo.si

Posebna ponudba

  • ZAČETNI TEČAJ GOLFA

    Z zaključkom začetnega 8 - urnega tečaja pridobite dovoljenje »Slovenija igra golf«, s katerim lahko igrate na večini slovenskih igriščih. Prijave so že v teku.

    99,00 €
    na osebo
    Več o tečaju:
  • Darilni bon Grad Strmol

    Za vas smo pripravili novost: 4 različne pakete doživetji na Strmolu v obliki darilnega bona s katerim lahko razveselite svoje najdražje.

    8,00 €
    vrednost darilnega bona od 8 do 25 €
    Oglejte si pakete
  • Amorjev vrelec

    Pomlad je letni čas ljubezni, zato smo vam pripravili Amorjev paket v Wellness centru Vrelec.

    89,00 €
    za par
    Preveri vsebino paketa
  • Razvajanje za dva
    Razvajajta se s 4-urnim programom v Wellness centru Vrelec Brdo za dve osebi - Vrelec romantike. Ker si je vredno vzeti čas le za vaju ...
    85,00 €
    za par
    Preverite paket
  • Letna karta za Park Brdo

    Park Brdo je čaroben v vseh letnih časih, zlasti v prebujajoči se pomladi.Zakaj ga ne bi obiskali pogosteje in prihranili pri vstopnini?

    25,00 €
    na osebo
    Več o Parku Brdo