Kontakti

Razišči

Javni gospodarski zavod Protokolarne storitve Republike Slovenije

Predoslje 39 | 4000 Kranj | ID DDV: SI17471257

Vodstvo:

mag. Marjan Hribar | v. d. direktorja

mag. Franci JagodicNamestnik direktorja

Iris Kociper Haas | Namestnica direktorja

 

mag. Janja Milič Velkaverh | Pooblaščena oseba za varstvo podatkov

T: 00 386 (0)4 260 18 44 | E: dpo@brdo.si

Tajništvo:

T: 00 386 (0)4 260 15 00 | E: brdo@brdo.si

Nabava: 

T: 00 386 (0)4 260 16 59 | E: nabava@brdo.si

Računovodstvo:

T: 00 386 (0)4 260 16 54 | E: racunovodstvo@brdo.si

 

 

PRODAJA IN MARKETING

Viktorija Hodža Frelih | Protokolarni dogodki

T: 00 386 (0)4 260 16 82 | E: prodaja@brdo.si

mag. Darja Remic | Poslovni, svečani dogodki na Brdu 

T: 00 386 (0)4 260 16 61 | E: prodaja@brdo.si

Tina SamardžićPoroke, svečani dogodki na Brdu

T: 00 386 (0)4 260 15 44 | E: poroke@brdo.si

Aljaž Berčič, Katja Lepir | Doživetja na Posestvu Brdo

T: 00 386 (0)4 260 10 00 | E: recepcija@brdo.si

Maja Zupan | Dogodki v Vili Bled

T: 00 386 (0)4 575 37 16 | E: vila-bled@brdo.si

Saša Jeraj | Dogodki v Gradu Strmol

T: 00 386 (0)4 260 13 50 | E: grad-strmol@brdo.si

Maja Bertoncelj | Marketing

T: 00 386 (0)4 260 17 94 | E: marketing@brdo.si

POSESTVO BRDO

POSESTVO BRDO | Predoslje 39 | 4000 Kranj

Doživetja na Posestvu Brdo:

Informacije in rezervacije doživetij:

T: 00 386 (0)4 260 10 00 | E: recepcija@brdo.si

Kavarna Zois:

T: 00 386 (0)4 260 16 68

Golf Brdo:

Rezervacija štartnih časov:

 T: 00 386 (0)4 260 16 77 | E: golf@brdo.si

Kongresni center Brdo:

T: 00 386 (0)4 260 16 61 | E: prodaja@brdo.si

Poroke:

T: 00 386 (0)4 260 15 44 | E: poroke@brdo.si

POSESTVO STRMOL

POSESTVO STRMOL | Dvorje 3 | 4207 Cerklje na Gorenjskem

Grad Strmol:

T: 00 386 (0)4 260 13 50 | E: grad-strmol@brdo.si

Konferenčna pristava:

T: 00 386 (0)4 260 13 50 | E: grad-strmol@brdo.si

Kavarna Strmol:

T: 00 386 (0)4 202 59 18 | E: kavarna-gs@brdo.si

BLED

VILA BLED | Cesta svobode 18 | 4260 Bled

Vodja hotela: Eva Kemec Kalan

Recepcija hotela:

T: 00 386 (0)4 575 37 10 | E: recepcija-vb@brdo.si

Dogodki v Vili Bled:

T: 00 386 (0)4 575 37 16 | E: vila-bled@brdo.si

 

KAVARNA BELVEDERE | Cesta svobode 18 | 4260 Bled

T: 00 386 (0)4 575 37 10| E: recepcija-vb@brdo.si

 

VILA ZLATOROG | Veslaška promenada 9 | 4260 Bled

T: 00 386 (0)59 164 774 | E: vila-zlatorog@brdo.si

VILA TARTINI

VILA TARTINI | Strunjan 149 | 6320 Portorož 

Vodja hotela: Neža Kozelj

Recepcija hotela:

T: 00 386 (0)30 484 530, | E: vila-tartini@brdo.si

Posebna ponudba